Vítejte na stánkách fotografického studia PhotoStolba
Welcome on the web of the photo studio PhotoStolba

Pro vaše weby, e-shopy, tiskoviny, výroční zprávy a firemní nebo osobní prezentace zhotovím: Fotografie, Multimediální prezentace a Tutoriály
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
For your webs, e-shops, printed materials, reports and business or personal presentation I will produce: Photos, Multimedia presentations & Tutorials

Fotografie týdne
A photo of this week

Co si asi myslí?
What he thinks about?

Hlavní sekce tohoto webu / main sections of this web

Služby / Services

V této sekci naleznete přehled a popis činností a služeb, které nabízím svým klientům. / An overview and a description of services I offer to my clients you can find in this section.

Realizace / My Work

V této sekci si můžete prohlédnou některé fotografie z vybraných realizovaných zakázek. / You can look at assorted sets of photos from jobs ordered by my clients.

Galerie / Galeries

Galerie obsahují moji volnou tvorbu rozdělenou do několika základních tématických okruhů. Fotografie z galérií je možné objednat samostatně nebo v rámci konkrétní zakázky. / Galeries contain my free photography outputs sorted by themes in a several sets. Photos from galleries can be ordered and also included in a respective work contract.

Přihlášení / Login

Přístup do této sekce (individuální účet) mají klienti, pro které vytvářím fotografie nebo ostatní produkty v rámci zakázky. Mohou tak kontrolovat průběh realizace. / Clients can have access to this section (their individual account) related to a specific work contract thus they can control the work continuously.

Co pro vás mohu udělat? / What I can do for you?

Fotografie pro vaši webovou a tištěnou prezentaci

 Fotografie pro vaše weby, internetové obchody, interní periodika, dokumentaci, výroční zprávy a propagační materiály

Stavby, interiéry a zahrady

Pro vizualizace a stavební
a projektovou dokumentaci
je vhodné disponovat fotografiemi
v dostatečném rozllišení a kvalitě

Produkty, zboží a služby

Kvalitní fotografie je základem v úspěšné nabídce internetového obchodu. Ve většině případů se zákazník rozhoduje podle vizuálního dojmu. 

Dokumentace akcí

Pro vaše výroční zprávy, interní časopisy a web zajisté potřebujete kvalitní a emotivní dokumentaci organizovaných akcí.

Fotografie pro dekoraci vašich prostor

Fotografické obrazy

Paspartované nebo rámované obrazy s realistickými nebo abstraktními motivy dle vašich představ dodají atmosféru interiérům vašich obytných, kancelářských nebo provozních prostor.

Tapety

Velkorozměrové fotografie umístěné přímo na zeď nebo na dělicí stěny jsou vhodnou dekorací pro všechny typy prostorů. 

Hotel Terelj Mountain Lodge

Bylo mi potěšením zpracovat pro nádherné rekreační středisko Terelj Mountain Lodge zasazené do okrajového pásma úchvatného mongolského národního parku Terelč ucelený soubor fotografií interiérů a exteriérů pro prezentaci střediska na webu. Fotografie publikované na webu střediska včetně titulní fotografie jsou příjemným oceněním mé práce. Většinu fotografií si můžete, prohlédnou na této stránce.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Миний бие Горхи-Тэрэлж Монгол улсын үндэсний цогцолбор газрын захад орших Тэрэлж маунтинг лодж хэмээх гайхалтай амралт сувиллын газрын гэрэл зургийг мэргэжлийн түвшинд авч бэлтгэсэндээ баяртай байна. Сувиллын газрын гадаад хийгээд дотоод тохижилт, орчинг харуулсан иж бүрдэл зургууд нь тус сувиллын цахим хуудсын маркетингийн зар сурталчилгаанд зориулагдсан юм. Ихэнх зургууд маань аль хэдийнээ Terelj Mountain Lodge Facebook хуудасны эхний зургууд болсонд сэтгэл хангалуун байна. Та бүхэн сонирхвол эдгээр зургийг хавсралт альбомоос үзнэ үү.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
It was my pleasure to produce a set of high quality photos for the Terelj Mountain Lodge, the beautiful resort situated to border area of the fascinating Mongolian national park Terelj. The complex set of interior and exterior photos is dedicated for marketing purposed on the resort’s web sites. I am very pleased that the most of photos have been already used inclusive of the Facebook page title photo. The set of photos you can browse below.

Hotel využil některé mé fotografie pro své propagační materiály a webovou prezentaci.
Hotel used some of my photos for its marketing materials and web presentation.

Titulní strana hotelového Facebooku
A title page of hotel's Facebook

Vnější strana letáku
An outer side of the leaflet

Vniřní strana letáku
An inner side of the leaflet

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
Go to top